Munkaügyi és tb ügyintéző

  • Cég neve

    FÜLÖP SZERKEZET Kft

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Budaörsi út 150.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A munkaviszonnyal kapcsolatos teljeskörű munkaügyi-, bér és tb ügyintézés
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése:
    • rendszeres és nem rendszeres bérelemek, egyéb juttatások elszámolása
    • bérfeladások elkészítése, adóbevallásokhoz adatátvitel előkészítése
    • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése
  • Személyügyi adatbázis naprakészen tartása
  • Belső és külső adatszolgáltatás:
    • Munkáltatói igazolások, adóigazolások kiadása
    • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
    • Adóbevallások, NAV nyomtatványok elkészítése
  • Jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész szinten tartása és alkalmazása, jogszabály változások követése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal, szolgáltaó partnerekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • NEXON vagy NOVITAX bérszámfejtési szoftver ismerete
  • Szakirányú végzettség (TB és bérügyintézői végzettség)
  • Legalább 3-5 év kifizetőhelyi tapasztalat
  • A vonatkozó (munkajogi, társadalombiztosítási, adó) jogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft Office használat (MS Excel magabiztos ismerete)
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Nagyfokú precizitás, diszkréció
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,

Amit kínálunk

  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör

Céginformáció

A FÜLÖP SZERKEZET Kft (szerkezetépítési középvállalat) budapesti székhelyére munkatársat keresünk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel!